Время работы

прием заказов:                                     

с 8.00 до 20.00
выполнение заказов:удобное
для вас время.

Выбрать языкВыбрать язык

Контакты

050 919 4883

063 042 7963

centrdez01@gmail.com


Фірми зі знищення шкідливих комах і гризунів існують давно. Але не всі старі методи працюють в сучасних умовах. Так як і гризуни і комахи мають властивості звикати до хімікатів (якщо було б все так просто, людство вже давно позбулося б від цієї проблеми). Якщо ще недавно всіх задовольняла “Машенька” (олівець від комах), то вже сьогодні комахи не реагують на це засіб.

Наша фірма “Центр дезінфекції” поєднує великий досвід роботи з використанням сучасних інновацій. Ми уважно вивчаємо ринки різних засобів по боротьбі з комахами і гризунами. Чи не боїмося експериментувати і знаходити найкраще. Звернувшись в наш центр, ви отримаєте професійну консультацію по хвилюючим вас питань. Ми підходимо індивідуально до кожного клієнта.

Працюємо як на побутових об’єктах (квартири, будинки, підвали), так і на комерційних (магазини, склади, готелі, хлібозаводи, ресторани і т.д.). Наші фахівці працюють на сучасних апаратах, що максимально збільшує загибель комах (дрібно дисперсний метод холодного або гарячого туману). Якщо немає можливості покинути об’єкт ми запропонуємо вам альтернативну обробку (професійними гелями).

Працюємо у зручний для вас час.

Гарантуємо 100% -ий результат.

Ви будете задоволені нашою роботою.

У нас адекватні і конкурентоспроможні ціни!